Сауна садиби «Медовий двір» виготовлена з натурального липового дерева в кращих традиціях і з врахуванням нових технологій, розрахована на 6 осіб і обладнана двома душовими, WC і великою відпочинковою кімнатою з телевізором, холодильником міні-баром з широким вибором напоїв, столом і лавами для відпочинку. Простирадла і одноразові тапочки у сауні надаємо безкоштовно. Водопостачання: холодна і гаряча вода цілодобово. Водопостачання здійснюється з високогірного джерела. Відвідування нашої сауни викликає приємні почуття, додає сил, розслаблює нервову систему, поліпшує колір обличчя і стан шкіри. Вартість сауни можна переглянути тутВи можете замовити просто сюди напої з ресторану – персонал виконає все якнайкраще.

Після сауни не відмовляйтесь від прохолодного душу – контраст температури зміцнить вашу серцево-судинну систему, стабілізує тиск і зніме стрес.

Користь від сауни:

  • Вивід токсинів
  • Укріплення імунітету
  • Стимуляція кровотоку
  • Розслаблення м’язів
  • Розширення пор

Звичайно, це далеко не всі переваги, можна довго перераховувати, але краще хоч раз відчути на собі всю животворну силу справжньої сауни та цілющої джерельної гірської води!

Також Ви можете скористатись послугами косметолога – масаж обличчя, ультразвукова чистка шкіри, дарсонвалізація, різноманітні маски (включаючи альгінатні) та інші косметичні процедури.